Konkurs Azymutu

Pismo instruktorskie Azymut ogłosiło konkurs. Wyślij nam plan na grę drużyny skupioną na zastępach i zgarnij jedną z 3 książek Tomasza Maracewicza „Harcerstwo to gra: podręcznik dla zastępowych”!

Druhu drużynowy, druhu przyboczny!

Wyślij nam maila z planem gry dla całej drużyny, która jest skupiona na zastępach - współzawodnictwie między nimi, ich samodzielności lub przeżyciu przygody. Może być długa, może być krótka, do zrobienia w mieście lub w lesie. Chcemy opublikować najciekawsze pomysły na naszym portalu i obdarować 3 najlepszych autorów nowymi książkami Tomasza Maracewicza wydanymi przez Jakobstaf !: „Harcerstwo to gra: podręcznik dla zastępowych”. Możecie je rozdać dalej Waszym zastępowym, zachować w biblioteczce drużyny albo postawić na własnej półce i nikomu nie pozwolić dotknąć.


Zwycięzcy zostaną wybrani przez niezależną Komisję Kontroli Gier i Konkursów Azymutu, a nagrody wysłane pocztą tradycyjną (ważne: trzeba posiadać adres zamieszkania). Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania najciekawszych gier na Azymucie!


Plan gry ślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tytule maila możesz wpisać „Gra dla zastępów”
Konkurs kończy się 12.11.2019!

Fundacja Harcerstwa Jakobstaf!  © 2019 - 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone